wybory

Zjazd Walny ZPFP OW przeszedł już do historii. Kulminacja spotkania nastąpiła w sobotę. Zostały ogłoszone wyniki w konkursie na Fotografa Roku w naszym okręgu. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, lub nie zdążył złożyć gratulacji to niech zwraca się do Macieja Lelonkiewicza jako zdobywcy GP. Dokładne wyniki zostaną podane na stronie FB i naszej związkowej.
Rok 2019 to rok wyborów nowych władz. Ale zanim podam jego skład chciałbym podziękować ustępującemu zarządowi.
Nie będę się tutaj rozpisywał w formie sprawozdania z działalności zarządu. Kto był ten się wynudził słuchając go podczas obrad. Chciałbym te osoby w jakiś sposób uhonorować. Te trzy lata były wyjątkowo trudne dla zarządu i poszczególnych jego członkiń i członków. Dlatego należą im się wielkie słowa uznania i wdzięczności nie tylko od całego okręgu, ale przede wszystkim ode mnie.

Asia Wegiera – skarbniczka naszego okręgu. Swoją skrupulatnością i konsekwencją doprowadziła do wyprostowania wszystkich zaległości składkowych. Jej talent pisarski docenili wszyscy, którzy zaglądali na nasze strony. Ja chciałbym podziękować Tobie za wyrozumiałość, cierpliwość, za tonowanie moich zapędów w szybkim rozwiązywaniu trudnych spraw. Byłaś dla mnie nieocenionym wsparciem.
Przemysław Degórski – członek zarządu, wziął na bary stronę na FB i ciężko pracował jako fotoreporter wszystkich imprez. Przemo jest osobą bardzo skromną. Nigdy nie widziałem, aby stał w pierwszym szeregu po “ordery”, ale zawsze widziałem go chętnego do pomocy. Bardzo Ci dziękuję za wsparcie.
Maciej Lelonkiewicz – członek zarządu. Świetny fotograf (GP 2019). Samodzielnie zorganizował wiele imprez sygnowanych przez nasz okręg. Kiedy było trzeba zawsze pomocny, nie tylko jako wolontariusz, ale też jako organizator. I mimo, że nasze drogi trochę się rozjechały, chciałbym abyś wiedział, że masz we mnie przyjaciela. Byłeś dla mnie skałą w zarządzie, na której mogłem zawsze polegać.
Przemysław Baszyński – sekretarz. Informatyk naszego okręgu i facet, który trzymał pieczę nad tym, aby wszyscy byli informowani na bieżąco co się dzieje w świecie zpfp. To dzięki niemu mamy stronę oraz wyjątkowe statuetki GP w konkursie na FR ZPFP OW. Strasznie zabiegany, ale jednocześnie ciągle uśmiechnięty. Permanentnie nie wyspany. Musisz znaleźć więcej czasu na fotki i plenery z nami. Bez Ciebie okręg dużo traci.
Bogdan Walkiewicz – wiceprezes. Człowiek o milionie zainteresowań, którego osiągnięcia nie tylko w fotografii są ogromne. Wielkie wsparcie dla okręgu. Jeśli tylko mógł czynił honory reprezentacyjne, prowadził imprezy, pomagał w szkoleniach, wspierał organizacyjnie w konkursach (Kórnik). Bogdan dziękuję bardzo za zaangażowanie.

Jestem Wam bardzo wdzięczny za wszystko. Kadencja dobiegła końca.